یک شنبه 23 خردداد 1400 -  2021-06-13

اولین مرجع خبری پاقلات

کد خبر: 153
تاریخ انتشار: 1400/03/05 14:49

وصيتنامه پاسدار شهيد قاسم احمدی

      بسم الله الرحمن الرحيمان الله يحب الذين يقاتلون في سبيله صفاً كانهم بنيان مرصوصخدا آن مؤمنان كه در صف جهاد با كافران مانند سد آهنين همدست و پايدار دوست مي دارد.امرو


بسم الله الرحمن الرحيم

ان الله يحب الذين يقاتلون في سبيله صفاً كانهم بنيان مرصوص

خدا آن مؤمنان كه در صف جهاد با كافران مانند سد آهنين همدست و پايدار دوست مي دارد.

امروز اين آيه شريفه مصداق پيدا كرده است . مردم مسلمان ايران در برابر دشمنان  سبحان ما را به اسلام راستين كه در اين زمان امام بزرگمان خميني بت شكخدا چون صف آهنين ايستادگي مي كنند . اي خداي بزرگ و اي قادر متعال و اي رهنمون كننده ين پرچمدار آن است رهنمون باش . من انشاء ا.. عازم جبهه هستم تا در اين نبرد تاريخي و سرنوشت ساز به رهبري امام امت شركت جويم . چه زيباست لحظه اي كه تفنگ از زمين كنده مي شود و بسوي دشمن نشانه مي رود . ما بياري خداي بزرگ ، مي رويم به جبهه تا تفنگ خود را بسوي دشمن متجاوز هدف بگيريم . و با پيروزي و سربلندي به شهر خود جهت خدمت نمودن به اسلام و ملت عزيز برگرديم . من معتقد هستم كه انسان مسلمان بايد از حقوق خود دفاع كند ولو اينكه بر عليه خود شخص باشد . بنابراين تنها حرفي كه مي توانم به برادران مخصوصاً برادران پاسدار بزنم اينكه هميشه از حق دفاع كنيد و يار مظلومان باشيد و حق را بگوييد اگر چه به ضررتان باشد . و حرفي دارم به ملت ايران خصوصاً جوانان عزيز مسلمان ، اين كه تا آخرين لحظه مرگ از ولايت فقيه و روحانيت آگاه  دفاع كنيد و نگذاريد روحانيت تنها بماند و زير آماج حملات اين شخص و آن شخص و اين گروه و آن گروه قرار بگيرند . من از خداي بزرگ مي خواهم كه اين انقلاب اسلامي ملت را به انقلاب مهدي (عج) متصل فرمايد .


اي ملت عزيز ايران مبادا امام را تنها بگزاريد كه اگر امام خميني را رها كنيد به خون تمام شهيدان خيانت كرده ايد. مردن راهي است كه همه ماها بايد آن راه(را) برويم. اما مرگ سرخ و با شرف زندگي كردن و حقيقت را زنده نمودن و شهيد شدن افتخاري است كه نصيب هر كسي نمي شود.

خدايا ! اي كاش هزاران جان داشتم و به خاطر رضاي تو در راه امام خميني كه همان راه اسلام عزيز است مي دادم.

من اين شهادت را به همه آن دوستاني كه اين راه را رفتند و شهيد شده اند تبريك مي گويم و اميدوارم از خداوند كه اين لياقت شهيد شدن را به من عنايت فرمايد تا در راه او شهيد شوم . تا از خون شهيدان درخت اسلام پايدار گردد . مادر عزيزم تو بس  افتخار كن كه توانستي فرزندي را بزرگ كني و تربيت اسلامي و درس شجاعت را به او بياموزي و براي اسلام و رضاي خدا لباس سبز بر تن او پوشيدي و به نبرد حق عليه باطل فرستادي ، پس در اين پيشامدي كه براي شما افتاده هيچ ناراحت نباشيد و گريه نمي خواهد بكنيد چون فرزند تو فقط در راه خدا و براي رضاي خدا كشته شده است . و در اين جا بايد از محضر پاك فرزندانم و مادرم و خانواده ام و خواهران و برادرانم پوزش بطلبم چون هرگز نتوانسته ام براي مادرم فرزندي خوب و براي برادران و خواهرانم برادري خوب و براي فرزندانم پدري خوب باشم . فرزندم ، مادرم و خانواده ام هرگز براي من اشك مريزيد و اگر مي خواهيد گريه كنيد بياد مظلوميت امام حسين«ع» گريه كنيد چوندر صحراي كربلا كسي نداشت كه او را ياري كند و با لب تشنه سر از تن او جدا كردند .

و شما اي برادران اسلحه ي خونينم را از زمين برداريد و تا پيروزي نهايي و كل فتنه راهم را ادامه دهيد . و چون من آگاهانه در اين راه گام برداشته ام صبر داشته باشيد كه بعد از آن نوبت پيروزي است و بار ديگر تكرار مي كنم كه براي من گريه نكنيد و به اسلام راستين معتقد باشيد و دست از ياري امام بر نداريد و از روحانيت حمايت كنيد كه ان شاء ا… خدا يار شماست . و باز تذكر مي دهم كه فرزندانم درد به دلشان نرودو ناراحت نشوند ، اگر آنها ناراحت شوند مثل اينكه من ناراحت كرده ايد . و خانواده و برادرانم اگر من شهيد شدم فرزندانم را بخوبي تربيت كنيد و راه اسلام را به آنها نشان دهيد و راه حق و باطل را برايشان مشخص كنيد و خانواده ام بعد از من شما هستيد سرپرست ايشان و شما بايد اينها را سرپرستي كنيد .

بار خدايا ! اين زحمتهايي كه دارم مي كشم آخرش شهادت را نصيبم كن و نتيجه زحمتهايم را شهادت قرار بده .

بار خدايا ! اين لباس سبز پاسداري كه پوشيده ام ، خدايا اين لباس را كفن من قرار بده .

بار خدايا !به خون شهيدان قسم مي خورم كه تا آخرين نفس و آخرين قطره خونم از امام عزيز و از اسلام راستين دفاع خواهم كرد و هرگز پشت به دشمن نخواهم كرد و از جبهه بر نخواهم گشت.

و در پايان از همه آشنايان مي خواهم چنانچه حرفي جز حرف حق زده باشم مرا ببخشند و براي امرزشم دعا كنند و اگر شهادت نصيبم شد مرا در گلزار شهداء پاقلات دفن نماييد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
وب سایت:
* نظر:
آخرین اخبار
افتتاح مطب متخصص اطفال در اشکنان بیانات امام جمعه اشکنان در مورد انتخابات ریاست جمهوری کشف ۷ هزار لیتر گازوئیل قاچاق توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در لامرد افتخار آفرینی جوان نخبه اشکنانی در سطح کشور ۱۰ مصدوم در جاده های لامرد بیمارستان بعثت اشکنان به دستگاه لیزر چشمی مجهز شد لزوم توسعه میادین گازی ارم و پازن در جنوب استان فارس/ ادارات باید مانع‌زدایى کنند زندگی نامه پاسدار شهيد قاسم احمدی وصيتنامه پاسدار شهيد قاسم احمدی معلولان لامردی در مقابل کرونا واکسینه شدند باز پس گیری اراضی ملی شهر اشکنان از چنگال زمین خواران پیام تبریک سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان لامرد به مناسبت هفته کار و کارگر بانوی کارآفرین اقدام به کاشت ۵ هکتار کاکتوس میوه ای با سرمایه گذاری ۴۵۰ میلیون تومانی نمود تصویب آزادراه لامرد - پارسیان در بودجه ۱۴۰۰ كمك ۴۸٠ميليون تومانى خيرين اشكنانى جهت تجهیز بخش اطفال بانوی لامردی در نخستین زایمان خود ۵ قلو به دنیا آورد كمك ۱٠٠ميليون تومانى نیکوکار عرصه بهداشت و درمان اقاى على حاجى پور به بيمارستان بعثت اشكنان پیوند نامبارک با کرونا در جنوب فارس احیاء امید در گله‌دار و اسیر با اختصاص ۱۰ میلیارد تومان به بیمارستان نیمه‌تمام نشست صمیمی ائمه جمعه اشکنان، اهل و مسئول دفتر دکتر موسوی با پیمانکار پروژه همت خیرین در اتمام ساخت بارگاه شهدای گمنام اشکنان گردهمایی مدیران مدارس منطقه اشکنان بازدید از دفترخانه اسناد رسمی ۱۴۸اشکنان مردم لامرد و مهر نباید دغدغه سیمان داشته باشند دولت در توزیع درست سیمان در لامرد کوتاهی کرده است ساخت ۱۵ واحد مسکونی در روستای کرزا تا هفته دولت گزارش تصویری از حضور سردار رستم قاسمی معاونت سپاه قدس در لامرد سفر یک روزه سردار مهدی سرور فرمانده تیپ نیروی مخصوص ۳۳ المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف به شهرستان لامرد عیدی خیرین اشکنانی در شب میلاد با سعادت حضرت مهدی موعود به مردم اشکنان سیستم های صوتی اجرای برنامه مذهبی در معابر لامرد تجهیز شد